nieuwe zoekopdracht
[ meld een fout in dit record ]mandje (0): toevoegen | toon Print deze pagina

The planthopper genus Prokelisia in the United States (Homoptera: Fulgoroidea: Delphacidae)
Wilson, S.W. (1982). The planthopper genus Prokelisia in the United States (Homoptera: Fulgoroidea: Delphacidae). J. Kans. Entomol. Soc. 55(3): 532-546
In: Journal of the Kansas Entomological Society. The Society: Manhattan, Kan.. ISSN 0022-8567; e-ISSN 1937-2353
Peer reviewed article  

Beschikbaar in  Auteur 

Trefwoorden
    Delphacidae Leach, 1815 [WoRMS]; Fulgoroidea; Homoptera
    Terrestrisch

Auteur  Top 
  • Wilson, S.W.

Alle informatie in het Integrated Marine Information System (IMIS) valt onder het VLIZ Privacy beleid Top | Auteur 
IMIS is ontwikkeld en wordt gehost door het VLIZ, voor meer informatie contacteer .