nieuwe zoekopdracht
[ meld een fout in dit record ]mandje (0): toevoegen | toon Print deze pagina

Systematic and ecological notes on Tubificoides heterochaetus from the Neches River estuary, Texas
Harrel, R.C. (2004). Systematic and ecological notes on Tubificoides heterochaetus from the Neches River estuary, Texas. Texas J. Sci. 56(3): 263-267
In: The Texas Journal of Science. Texas Academy of Science: Lubbock, Tex., etc.,. ISSN 0040-4403
Peer reviewed article  

Beschikbaar in  Auteur 

Trefwoord
    Tubificoides heterochaetus (Michaelsen, 1926) [WoRMS]
Author keywords
    Tubificoides heterochaetus

Auteur  Top 
  • Harrel, R.C.

Alle informatie in het Integrated Marine Information System (IMIS) valt onder het VLIZ Privacy beleid Top | Auteur 
IMIS is ontwikkeld en wordt gehost door het VLIZ, voor meer informatie contacteer .