nieuwe zoekopdracht
[ meld een fout in dit record ]mandje (0): toevoegen | toon Print deze pagina

A rediscription of Tubificoides heterochaetus (Michaelsen) (Oligochaeta: Tubificidae)
Baker, H.R. (1981). A rediscription of Tubificoides heterochaetus (Michaelsen) (Oligochaeta: Tubificidae). Proc. Biol. Soc. Wash. 94(4): 564-568
In: Proceedings of the Biological Society of Washington. Biological Society of Washington: Washington. ISSN 0006-324X; e-ISSN 1943-6327
Peer reviewed article  

Beschikbaar in  Auteur 

Trefwoorden
    Taxonomie; Tubificoides heterochaetus (Michaelsen, 1926) [WoRMS]; Marien
Author keywords
    Tubificoides heterochaetus

Auteur  Top 
  • Baker, H.R.

Alle informatie in het Integrated Marine Information System (IMIS) valt onder het VLIZ Privacy beleid Top | Auteur 
IMIS is ontwikkeld en wordt gehost door het VLIZ, voor meer informatie contacteer .