nieuwe zoekopdracht
[ meld een fout in dit record ]mandje (0): toevoegen | toon Print deze pagina

Evolutionary relationships of the Hawaiian and North American Telmatogeton (Insecta; Diptera: Chironomidae)
Newman, L.J. (1988). Evolutionary relationships of the Hawaiian and North American Telmatogeton (Insecta; Diptera: Chironomidae). Pac. Sci. 42(1-2): 56-64
In: Pacific Science. University of Hawaii Press: Honolulu,. ISSN 0030-8870; e-ISSN 1534-6188
Peer reviewed article  

Beschikbaar in  Auteur 

Trefwoord
    Marien

Auteur  Top 
  • Newman, L.J.

Alle informatie in het Integrated Marine Information System (IMIS) valt onder het VLIZ Privacy beleid Top | Auteur 
IMIS is ontwikkeld en wordt gehost door het VLIZ, voor meer informatie contacteer .